"For God so loved the world, that he gave his only Son, that whoever believes in him should not perish but have eternal life." - John 3,16

Nedělní škola (besídka pro děti)

Nedělní škola? Ještě v neděli chodit do školy? Ano! Asi 25 dětí, ve věku 3-10-ti let, se do naší žatecké nedělní školy těší.

Jsme ale úplně jiná škola. Tady se neučíme číst, psát a počítat. V této škole si vyprávíme příběhy, které jsou napsané v Bibli. Jsou to příběhy o Bohu, Pánu Ježíši a o událostech, které se staly před více než 2000-ti lety. Není to však žádný nudný dějepis. Každé vyprávění  je moc zajímavé, ale hlavně poučné a potřebné pro život. Také hodně zpíváme, a když nám zbude čas, tak si hrajeme.

V naší nedělní škole se nerozdávají známky, ale body. Body se sbírají po celý školní rok. Body se získávají za znalosti veršů z Bible, za účast při vystoupeních ve shromáždění nebo v domovech pro seniory, za aktivitu při hodině. A co se získanými body? Na konci školního roku za tyto body dostane každý „sběratel bodů“ pěkný dárek.

Je nám společně každou neděli moc hezky. Každý, kdo by se chtěl dozvědět něco nového a získat nové kamarády, tak je vítaný.

Na nedělní setkání se těší děti i vyučující.

Vedoucí: Jiřinka Vimpelová, Olinka Hrůzová
Kontakt: 602 140 028, 604 145 252